Video meslek filmlerimizi seyrederek, iş kurabilirsiniz.

Merkez adresi: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat:9, No.1434 / Mavi Avlu- Şişli- İstanbul- Tel: 0535 013 35 40
E-posta: bizeisgerek@gmail.com

KOSGEB ile Vakıfbank KOBİ’ler İçin El Ele Verdi.

 

Oluşturulma Tarihi : 21.10.2015

İlk  uygulanacak olan, azami 60 Ay (5 yıl) vadeli kredide İşletmelere, nakit akışları ve mali bünyeleri göz önünde bulundurularak 3 ayda bir ödemeli, taksit ertelemeli veya ödemesiz dönemli gibi özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

 

KOSGEB ve Vakıfbank KOBİ’ler için birleşerek işbirliği programını hayata geçirdi. Vakıfbank, KOSGEB veri tabanına kayıtlı, güncel KOBİ beyannamesi onaylı işletmelere, uygun koşullarla kredi ve bankacılık hizmeti sunacak.

 

KOBİ’lerin finansmana erişimlerinde kolaylık sağlanması ve kredi olanaklarından daha fazla yararlanabilmelerini teminen sürdürülen faaliyetler kapsamında KOSGEB ile Türkiye Vakıflar Bankası arasında İşbirliği Protokolü imzalandı.

 

İşbirliği programının imza töreni KOSGEB Başkanı Recep Biçer ve Vakıfbank Genel Müdürü Halil Aydoğan’ın katılımıyla Ankara KOSGEB Başkanlık binasında 20 Ekim 2015’te gerçekleştirildi.

 

İşbirliği programı kapsamında sunulan ‘KOSGEB işbirliği taksitli işletme kredisi’ ile KOBİ’ler 60 aya varan vadelerde, uygun faiz oranlarıyla masrafsız kredi kullanabilecek. İşletmeler protokol kapsamında belirlenen kredi türlerinde mevcut faiz oranları üzerinden indirim elde ederken EFT/ havale gibi bankacılık işlemleri, çek defteri, kredi kartları, e-fatura, POS ve benzeri bankacılık ürün ve hizmetlerinde özel avantajlardan yararlanabilecek.

 

KOSGEB Başkanı Recep Biçer ; “ Bugün 81 ilde 88 KOSGEB İl Müdürlüğü aracılığı ile KOBİ’lerimize hizmet veren KOSGEB, gün geçtikçe kendini yenileyerek ve destek programlarını günün şartlarına göre güncelleyerek KOBİ’lere destek sağlamaya devam etmektedir. 1990-2002 döneminde KOSGEB tarafından ulaşılan KOBİ sayısı 4 bin iken, 2005 yılı itibarıyla KOSGEB veri tabanına kaydedilen işletme sayısı 806 bine ulaşmıştır. ”dedi.

 

Biçer, ‘Yapılan bu protokol sayesinde işletmeler, uygun faiz oranı ve masrafsız kredi kullanmanın yanında KOSGEB veri tabanına kayıt yaptırarak KOSGEB’in diğer faaliyetlerinden de yararlanma imkânı bulacaklardır.’ İfadelerine yer verdi.

 

 

İmza töreninde konuşan Vakıfbank Genel Müdürü Halil Aydoğan; “ Bugün KOSGEB’le imzaladığımız protokolle, Türkiye çapında binlerce KOBİ’mize özel fırsatlar sunacak olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Son derece kapsamlı bir işbirliği programı oluşturduk.

 

Bankacılık anlayışımızla da uyumlu olarak, KOBİ’lerimize uygun koşullarla kredi vermenin yanı sıra işletmelerin toplam maliyetlerini azaltmalarına katkıda bulunmak üzere bankacılık ürün ve hizmetlerimizde uygun koşullar sağladık ve teknolojik desteklerimizi bu pakete ekledik.” Dedi.

 

 

*KOSGEB ve Vakıfbank KOBİ’ler için birleşerek işbirliği programını hayata geçirdi. Vakıfbank, KOSGEB veri tabanına kayıtlı, güncel KOBİ beyannamesi onaylı işletmelere, uygun koşullarla kredi ve bankacılık hizmeti sunacak.

*İlk  uygulanacak olan, azami 60 Ay (5 yıl) vadeli kredide İşletmelere, nakit akışları ve mali bünyeleri göz önünde bulundurularak 3 ayda bir ödemeli, taksit ertelemeli veya ödemesiz dönemli gibi özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

İşbirliği programının imza töreni KOSGEB Başkanı Recep Biçer ve Vakıfbank Genel Müdürü Halil Aydoğan’ın katılımıyla Ankara KOSGEB Başkanlık binasında 20 Ekim 2015’te gerçekleştirildi.

İletişim :
Seyhan BARAK 
Telefon:
 0535 013 35 40

HİK-DER
Hibe ve Kredi İle İş Kurma,Yardımlaşma Derneği
E-posta veya telefon numaralarınızı bildirdiğiniz takdirde,
KOSGEB ve bankaların size ne tür hibe veya kredi çıkartabileceği konusunda bilgi gönderilecektir.

Bu web sitesi, M.Barak
tasarımıdır